• The Sea Devils U14 Jongens 1 (X14 1)

    Voor seizoen 2023-2024 is er een u14 jongens 1 team ingeschreven met jongens uit 2009 en 2010. Het team staat onder leiding van Jeroen Hoffman.

    Teamindeling: Cooper, Stijn, Sjors, Robin, Toine, Timo, Wout, Thijs, Tristen, Florian

    Trainingstijden: 

    • dinsdag van 18:30 tot 19:45 in zaal 4
    • donderdag van 18:15 tot 19:30 in zaal 4 

    Ook meedoen? Het wedstrijdteam zit vol maar meetrainen kan nog wel. Je mag gratis 3x meetrainen om uit te proberen! Kom gewoon langs of neem eerst contact op.

  • Teamindeling

    NaamRol
    Hoffman, JeroenTechnische staf

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 6

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr. 14:30Alkm.Guardians X14-1 - The Sea Devils X14 1 (VR)23 - 66
    6 apr. 16:30The Sea Devils X14 1 (VR) - Onze Gezellen X14-264 - 42
    30 mrt. 17:00Onze Gezellen X14-2 - The Sea Devils X14 1 (VR)54 - 64
    23 mrt. 12:00Harlemlakers X14 1 * - The Sea Devils X14 1 (VR)23 - 19
    16 mrt. 16:15The Sea Devils X14 1 (VR) - BV Noordkop X14-233 - 66
    9 mrt. 12:00Flashing Heiloo X14-1 - The Sea Devils X14 1 (VR)81 - 35
    2 mrt. 14:30The Sea Devils X14 1 (VR) - Harlemlakers X14 1 *40 - 32
    10 feb. 16:00The Sea Devils X14 1 (VR) - Alkm.Guardians X14-136 - 44
  • Poulestanden The Sea Devils X14 1 (VR) ( 3e divisie X14 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1BC Flying Oost X14-1111100100848352522
    2Northside Ballers Amsterdam X14-11090173734539218
    3BV Early Bird X14-11190277344033318
    4De Hoppers X14-11180381452728716
    5BV Hoofddorp X14-21070359042816214
    6VBC Akrides X14-111506543643-10010
    7BV Amsterdam X14-211407532617-858
    8MBCA A'veen X14-411407516632-1168
    9Blue Stars X14-111407469663-1948
    10The Sea Devils X14 1 (VR)11308389679-2906
    11The Challengers X14 1 **111010351806-4550
    12Alkm.Guardians X14-1110011375834-4590

    Poulestanden The Sea Devils X14 1 (VR) ( 4e divisie X14 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTSaldoPT
    1Flashing Heiloo X14-110100052834018820
    2BV Noordkop X14-21070352337814514
    3Harlemlakers X14 1 *105054414073410
    4The Sea Devils X14 1 (VR)10406396464-688
    5Alkm.Guardians X14-110307368529-1616
    6Onze Gezellen X14-210109410548-1382