• Logo
  • The Sea Devils Heren 2 (MSE 2)

  • Teamindeling

    NaamRol
    Bos, Jan-WillemTeamspeler
    Boske, GeertTeamspeler
    Bot, RobinTeamspeler
    Boukes, GijsTeamspeler
    Brugman, TimTeamspeler
    Seignette, PatrickTeamspeler
    Tromp, MarkTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    The Sea Devils MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    44,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    87,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 jan. 19:00The Sea Devils MSE 2 - BV Lisse MSE 2Bloemen De
    23 jan. 15:15U.S. MSE 5 - The Sea Devils MSE 2Amstelcampushal
    29 jan. 20:45The Sea Devils MSE 2 - Blue Stars MSE 2Bloemen De
    5 feb. 18:15Alkm.Guardians MSE 1 - The Sea Devils MSE 2Hoornse Vaart
    5 mrt. 16:00Harlemlakers MSE 6 - The Sea Devils MSE 2Calandhal Hal 1
    12 mrt. 17:45The Sea Devils MSE 2 - BV Amsterdam MSE 5Bloemen De
    26 mrt. 18:15The Sea Devils MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 3 **Bloemen De
    2 apr. 20:00HBC MSE 2 - The Sea Devils MSE 2De Draai
    9 apr. 18:15The Sea Devils MSE 2 - BV Hoofddorp MSE 4 *Bloemen De
    27 jun. 18:30Flashing Heiloo MSE 3 ** - The Sea Devils MSE 2Het Vennewater
    28 jun. 18:45The Sea Devils MSE 2 - HBC MSE 2Bloemen De
    29 jun. 17:00BV Hoofddorp MSE 4 * - The Sea Devils MSE 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Sea Devils MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians MSE 1770045026918114
    2BV Lisse MSE 265013542658910
    3BV Amsterdam MSE 56402415360558
    4Blue Stars MSE 27403484416688
    5Harlemlakers MSE 67403380370108
    6U.S. MSE 57304391352396
    7HBC MSE 26105376438-622
    8BV Hoofddorp MSE 4 *6204284322-382
    9The Sea Devils MSE 26105265527-2622
    10Flashing Heiloo MSE 3 **6105242322-80-2