Programma februari

Zaterdag 1 februari

Castricum, de Bloemen

Veld
19.00 3 Heren 1 BV Aalsmeer MSE 1 Scheids: M. Tromp,
P. Seignette
Tafel: K. Veldman,
T. Brugman
20.45 1 Dames 1 BV Amsterdam VSE 2 Scheids: N. Berkhout,
F. Strijder
Tafel: R. van Santen,
B. Betz
20.45 2 Heren 2 BV Aalsmeer MSE 2 Scheids: N. Bruins,
A. Strijder
Tafel: D. Boske,
T. Engels

Julianadorp, Sporthal ‘Sport aan Zee’

18.15 JBC/Noorderhaven VSE 1 Dames 2

Amsterdam, Apollohal

20.00 BC APOLLO Amsterdam MSE 6 Heren 3

Zaterdag 8 februari

Castricum, de Bloemen

Veld
17.15 3 Mix U14 The Challengers X14 1 (VR) * Scheids: J. Brouwers,
S. Klut
Tafel: Ouder u14,
A. Zeeman
19.00 3 Heren 3 BC Schrobbelaar MSE 4 Scheids: M. Teunis,
B. Bakker
Tafel: J. Terpstra,
J. Wellen
20.45 3 Dames 2 Flashing Heiloo VSE 1 Scheids: G. Boukes,
Q. Twisk
Tafel: C. Hu,
A. Rirash

Lelystad, Rietlanden 2

18.30 Flevo Musketiers MSE 1 Heren 1

Hoofddorp, Sportcomplex Koning Willem-Alexander

19.00 BV Hoofddorp MSE 4 Heren 2

Zondag 9 februari

18.00 MSV/Zeemacht VSE 1 * Dames 1

Zaterdag 15 februari

Castricum, de Bloemen

Veld
15.15 3 Mix U12 Harlemlakers X12 2 (VR) * Scheids: J. Aardenburg,
S. Zeeman
Tafel: Ouder u12,
A. Surendonk
16.45 3 Mix U14 BV Noordkop X14 2 Scheids: G. Boske,
R. Bot
Tafel: Ouder u14, B. Betz
18.30 1 Heren 1 The Lions MSE 1 Scheids: M. Maartens,
A. Hilferink
Tafel: R. Hilferink,
S. Spil
20.15 1 Dames 1 Volendam VSE 1 Scheids: T. Engels,
F. Strijder
Tafel: A. Strijder,
N. Berkhout
20.15 2 Heren 2 VBC Akrides MSE 5 Scheids: R. van Santen,
R-J. Derwig
Tafel: A. Aghee,
D. Boske

Hoorn, Vredehof

14.45 De Hoppers VSE 1 Dames 2

Haarlem, Onze Gezellen Sporthal

19.00 Onze Gezellen MSE 5 Heren 3

Zaterdag 22 februari

Castricum, de Bloemen

Veld
17.00 3 Mix U12 BV Hoofddorp X12 4 Scheids: M. Slotemaker,
M. Bosker
Tafel: J. Terpstra,
Ouder
19.00 3 Dames 2 Dames 1 Scheids: P. Seignette,
T. Brugman
Tafel: M. Tromp,
????

Hoofddorp, Fanny Blankers Koen Hal

18.15 The Challengers MSE3 Heren 3

Zandvoort, Korver Sporthal ‘Duintjesveld’

19.00 The Lions MSE 1 Heren 1

Zondag 23 februari

Amsterdam, Apollohal

16.00 BC APOLLO Amsterdam X14 3 Mix U14

Zaterdag 29 februari

Beverwijk, de Walvis

16:15 Racing Beverwijk MSE 3 Heren 3